logo
dollar
euro

ГУ ДФС у Полтавській області та Полтавський юридичний інститут підипсали угоду про співпрацю

15:19 24.12.2014 eye 1436
ГУ ДФС у Полтавській області та Полтавський юридичний інститут підипсали угоду про співпрацю

Угоду про співпрацю підписали Головне управління ДФС у Полтавській області та Полтавський юридичний інститут Національного юридичного університету України імені Ярослава Мудрого. Свої підписи під документом поставили виконуючий обов’язки начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Василь Храмов та директор інституту Наталія Гуторова.

"Метою укладення цього п’ятирічного договору є, перш за все, співробітництва у навчальному та виробничому процесах, практичній та аналітичній підготовці студентів в галузі юриспруденції, забезпеченні проходження студентами переддипломної практики та подальше працевлаштування найталановитіших з них в органах фіскальної служби області" – зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області.

Національний юридичний університет України імені Ярослава Мудрого,  один із найстаріших вищих навчальних закладів України із славетними традиціями й історією. "Сьогодні випускники цього ВИШу успішно працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування, установах юстиції та правосуддя, правоохоронних структурах та інших сферах діяльності, де вкрай важлива правова освіта та культура", - розповіла присутнім директор інституту Наталія Гуторова.

Представники фіскальної служби області ознайомили присутніх на заході студентів із структурою служби, історичним минулим та новими електронними сервісами, а також з кадровою політикою в органах ДФС області. "Реалії сьогодення вимагають від фахівців органів фіскальної служби різноплановості та здатності забезпечити бюджетну стабільність країни поруч із тісною співпрацею з платниками податків", - підкреслив, під час виходу до преси, в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області. "Тож підтримуючи нашу взаємовигідну співпрацю, ми сподіваємося, що невдовзі матимемо можливість залучити на службу в органи ДФС області найкращих випускників - юристів", - наголосив Василь Храмов.


Наверхнаверх