logo
dollar
euro

27 червня відзначаємо 304-у річницю Полтавської битви

13:34 26.06.2013 eye 301
27 червня відзначаємо 304-у річницю Полтавської битви

Є нагода взяти участь у цікавих заходах, які проводитимуться на території музейного містечка Державного історико-культурного заповідника "Поле Полтавської битви" (вул. Шведська Могила, 32).  Музей цього дня працюватиме до 20.00 без перерви.

Що варто побачити?  Перш за все, лише раз на рік відкривається там церква-капличка Св. Петра і Павла Братської Могили загиблих царських солдатів.  Тож, не пропустіть такої унікальної події.  Крім того, з 18.00 вихованці військово-спортивного центру "Воїн" (м. Полтава) у супроводі ансамблю ударних інструментів "Живі барабани" Полтавської дитячої музичної школи № 1 ім. П.Майбороди продемонструють реконструкцію фрагменту Полтавської битви,  відбудуться показові виступи "Козацькі розваги".

Упродовж дня охочі зможуть відвідати містечко майстрів іі познайомитись  з народною майстринею Наталією Свиридюк та її ляльками-мотанками.  Можна буде відвідати намет "В гостях у гончара"і "Музичний намет". Там чекатимуть на зустріч з поціновувачами  учасники народного самодіяльного ансамблю скрипалів "Академ" Міського будинку культури та камерного хору "Гілея".

"Озброюйтесь" хорошим настроєм і рушайте на поле Полтавської битви.  Насправді, не так багато міст може похизуватися такою музейною подією.


Наверхнаверх