logo
dollar
euro

У Комсомольську незаконно віддали землі ландшафтного заказника під забудову

14:30 24.10.2017 eye 426

Під час перевірки прокуратура виявила факти зміни меж конфігурації ландшафтного заказника місцевого значення "Лісові озера" за рахунок розширення приватної забудови.

"За даними публічної кадастрової карти України, на вищевказаній території у приватну власність було передано майже 60 земельних ділянок. Як наслідок, площа земель заказника в межах Салівського лісництва зменшилась на 16 га", - повідомив заступник начальника відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин прокуратури області В’ячеслав Лісовий.

Вартість незаконно розданої, здебільшого з 2006 по 2012 роки землі, становить 1,5 млн. грн. Передавали її приватним власникам на підставі технічної документації, а не проектів землеустрою, чим грубо порушені вимоги земельного законодавства.

Наразі прокуратура області зареєструвала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України) посадовцями Комсомольської міської ради. Матеріали його для проведення досудового розслідування направлені до Комсомольського МВ УМВС України в області.


Наверхнаверх