logo
dollar
euro

Кременчук не може порозумітися з "Полтаваобленерго"

9:04 23.10.2017 eye 393

22 грудня у Кременчуцькому міськвиконкомі за участі керівників промислових і комунальних підприємств під головуванням першого заступника міського голови Віктора Калашника відбулася нарада, де обговорили вплив  відключень електроенергії на життєдіяльність міста та підприємств.

У місті понад 90 промислових підприємств, більшість з яких має безперервний технологічний процес. Через спонтанні та неузгоджені відключення від електропостачання, що останнім часом відбуваються майже щодня та тривають  5-6 годин,  кременчуцькі промисловці вже несуть великі збитки. Однак, відключення, окрім фінансових втрат, загрожують  технологічними аваріями і, як наслідок, екологічними катастрофами. Несуть загрозу відключення й роботі підприємств ЖКГ.

На жаль, як повідомив  Віктор Калашник,  перемовини з обласним керівництвом ПАТ "Полтаваобленерго"  результатів не дали. Поки що Полтавська область, у тому числі місто Кременчук, залишаються у найгіршій ситуації, порівняно з іншими регіонами країнами щодо відключень електроенергії.  "Фінансова ситуація в місті з кожним днем стає гіршою.  Тільки через вимушену зупинку та неритмічну роботу промислових підприємств, міський бюджет вже не доотримав приблизно 90 млн. гривень", - посадовець.

Учасники наради вирішили звернутися до керівництва держави та ПАТ "Полтаваобленерго" з пропозиціями щодо економії електроенергії,  які б менш болісно відбивались на промисдлвості міста.  На кожному промисловому підприємстві Кременчука мають продумати варіанти своєї роботи в умовах  жорсткої економії енергоресурсів, вивчити можливість переходу на інші режими роботи, тощо.


Наверхнаверх