logo
dollar
euro

"Полтаваобленерго" оприлюднило "графік" відключень, користі від якого споживачам не буде

7:20 22.10.2017 eye 3910
"Полтаваобленерго" оприлюднило "графік" відключень, користі від якого споживачам не буде

Наприклад, мешканці вул. Боженка, що в Полтаві, зможуть дізнатися з цього графіка, що години відключення їхньої вулиці від електрики можуть припадати на проміжки часу: 10:00-12:00, 14:00-16-00, 18:00-20:00, 22:00-24:00.

Мешканців вул. Маршала Бірюзова відключатимуть у наступні часові проміжки: 08:00-10:00, 12:00-14:00, 16-00-18:00, 20:00-22:00. При цьому не уточнюється, чи відключатимуть 4 рази на день, чи менше. Така ж історія й з графіками по всій області.

Цей "графік" був оприлюднений сьогодні, 22 грудня" і вже сьогодні в деяких районах Полтави він був порушений і світло відключалося не один, а два рази.

ПАТ "Полтаваобленерго" ж позиціонує складений "графік", як крок назустріч споживачам і одразу ж попереджає, що не обіцяє його дотримуватись. Зокрема, на сайті йдеться:

"З метою упорядкування відключень за часом наразі розроблено та оприлюднено детальний графік відключень з розбивкою на години та населені пункти. Даний графік являє собою перелік міст, районів, населених пунктів та об’єктів господарювання Полтавської області із зазначенням часових проміжків, у які, у разі застосування графіку аварійних відключень, вони (населені пункти та об’єкти) будуть знеструмлені. Слід зазначити, що диспетчер "Полтаваобленерго" до останньої миті не володіє інформацією, коли, у якому обсязі та на який час буде застосовано графік. Тому оперативно, по факту, якщо команда на введення графіку від диспетчера Північної Енергосистеми прозвучить, скажімо, не о 8:00, а о 7:30 або о 8:45, то, відповідно, увесь часовий діапазон буде зміщено або на 30 хвилин раніше, або ж на 45 хвилин пізніше. Також, якщо графік буде застосований не у повному обсязі – можливі відхилення від нього у бік неповного його (графіку) використання. Окремо слід зазначити випадки, коли проводяться планові чи аварійні роботи в електромережах, які живлять об’єкти та населені пункти, що підпадають під цей графік, і, відповідно мають місце знеструмлення об’єктів не у час і не на тривалість, вказані у графіку. У таких випадках слід керуватися інформацією, що оприлюднюється на нашому сайті у рубриці "Актуально" - колонки "Планові відключення" та "Аварійні відключення". Зверніть увагу, що нижчеприведені графіки аварійних відключень можуть бути скориговані протягом дня".


Наверхнаверх