logo
dollar
euro

Депутати відхилили проект "Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року"

4:48 18.10.2017 eye 865

Вів його виконуючий обов’язки голови обласної ради, перший заступник голови обласної ради Володимир Марченко.  

Сам голова облради Петро Вороно, котрий наразі служить в зоні АТО і знаходиться у відпустці, був присутній, але в якості пересічного депутата.

Хвилиною мовчання учасники пленарного засідання вшанували пам’ять депутата обласної ради Андрія Прокоф’єва, а також героїв, які загинули під час проведення антитерористичної операції на сході України.

За рекомендацію постійних комісій обласної ради, облдержадміністрацією було відкликано до прийняття Державного бюджету України на 2015 рік проект рішення "Про Програму економічного і соціального розвитку Полтавської області на 2015 рік".

Розгляд питання "Про звіт заступника голови обласної державної адміністрації щодо здійснення обласною державною адміністрацією делегованих їй радою повноважень з координації на території області діяльності місцевих землевпорядних органів" вирішено перенести на наступну сесію та заслухати разом із питанням про обласну Програму розвитку земельних відносин.

Сесія підтримала пропозицію президії облради перенести на наступну сесію розгляд питань про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу ПАТ "Укргазвидобування" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, супутніх корисних копалин загальнодержавного значення площ на території 10 районів області.  Рішення відкладене з огляду на зміни, що відбуваються в керівництві компанії та до ухвалення Держбюджету України на 2015 рік.

З розгляду на сесії було знято й питання про внесення змін до опису меж на користування товариством з обмеженою відповідальністю "Білагро" мисливськими угіддями на території Великобагачанського району, яке направлено на доопрацювання.

Після ґрунтовного обговорення проекту Стратегії розвитку Полтавської області на період до 2020 року, депутати відхилили його, рекомендувавши його доопрацювати та погодити на рівні районів.

Було підтримано внесення змін до регіональної Програми заходів з організації рятування людей на водних об’єктах Полтавської області на 2011-2015 роки, до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2014 році, затвердженого рішенням двадцять другої сесії обласної ради шостого скликання від 25 квітня 2014 року; до Переліків об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області, які будуть фінансуватися в 2014 році за рахунок субвенції з державного бюджету; внесення змін та доповнень - до Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2013-2015 роки.

Своїм рішенням обласна рада внесла зміни до показників обласного бюджету на 2014 рік, затвердила порядок фінансування видатків обласного бюджету в 2015 році до його затвердження сесією обласної ради.

Депутати проголосували за оголошення 2015 року в Полтавській області Роком українського поета Василя Симоненка.

Сесія схвалила створення тимчасової контрольної комісії Полтавської обласної ради з питань перевірки фінансово-господарської діяльності підприємств обласної комунальної власності "Полтаватеплоенерго" і "Полтававодоканал", розглянула подання прокуратури Полтавської області щодо надання в користування громадській організації "Комсомольське міжрайонне товариство мисливців і рибалок "Тахтаївське" мисливських угідь на території Кременчуцького району.

Питання про додаткове надання в користування ПАФ "Подоляка" мисливських угідь на території Диканського, Полтавського, Решетилівського районів сесія депутати не підтримали.

Не знайшов підтримки у депутатів проект рішення "Про погодження отримання без проведення аукціону спеціального дозволу товариством з обмеженою відповідальністю "Інженерно-бурова група "Тритон" на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного Західно-Машівської площі на території Полтавського та Машівського районів Полтавської області, а також блок проектів рішень стосовно надання погодження Державній службі геології та надр України на продаж спеціальних дозволів на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, нафти, газу природного, газу сланцевих товщ на території області;

Сесія прийняла низку інших рішень та звернень до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Управління внутрішніх справ у Полтавській області тощо.


Наверхнаверх