logo
dollar
euro

Полтавські поети привітали діток із Миколайчиком

11:02 21.12.2014 eye 459
Полтавські поети привітали діток із Миколайчиком

19 грудня у "Львівській майстерні шоколаду" поети з НМО "Magnum Opus" влаштували свято для найменших полтавців.

Останнім часом "маґнумці" влаштовують заходи, які виходять з формату звичайних літературників. Тому День святого Миколая не могло залишитись поза увагою учасників мистецького об’єднання. За підтримки "Львівської майстерні шоколаду" та "Дитячого книгоноші" полтавські молоді поети провели незвичайні читання, під час яких ділилися з малечею своїми улюбленими дитячими віршами.

Хлопчик з мамою
Захід розпочали ведучі Іра Мисник та Анна Ютченко, які розповіли діткам цікаву інформацію про святого Миколая. Слід зазначити, що захід побудували у формі казки, тому гостями були як позитивні персонажі, так і негативні.

Першими на захід завітали Сашко та Катерина Ткаченки. Вони театрально продекламували знайомий багатьом вірш "Телефон" Корнія Чуковського. Захоплено слухала не лише малеча, але й батьки, які завітали разом з дітками.

Глядачі
Гостем свята також став полтавський поет Макаренко. Сергій захоплюється не лише літературою, а ще й драматичним мистецтвом та є учасником об’єднання авангардного театру "ПолТеЛа". Тому аби привітати дітей зі святом, він використав, не лише поетичні, але й акторські здібності.

Завітала привітати діток зі святим Миколаєм і Ксенія Янко, яка зворушливо та жіночно прочитала свої улюблені ще з дитинства вірші.

У будь-якій казці є місце як для добра, так і для зла. Тому на свято прийшов один незапрошений гість – пірат з Сомалі, яким насправді виявився полтавський поет Андрій Коновалов. 

Марія Микитенко
Прочитавши загадки діткам, він перевірив їх на кмітливість та вигадливість, а натомість обіцяв не зірвати свято та не їсти їх шоколаду.

У кінці до діток завітав святий Миколай з великим червоним мішечком сюрпризів. Дітлахи мали можливість розповісти йому підготовлені вірші та отримати за це подарунки.

Сім'я
Також святкова програма включала в себе майстер-клас по створенню янголяток від Тані Житченко та малюнок на шоколаді від Марії Микитенко. Ці художниці додали фарби магічності до поетично-дитячої атмосфери.

Ось таку казку створили полтавські митці для дітей та їх батьків. Залишається бажати лише, щоб подібних заходів відбувалося в Полтаві більше. Адже кожен у душі залишається дитиною та прагне більше казковості в побуті, а покликання творчих людей – створювати її.


Наверхнаверх