logo
dollar
euro

Начальник управління інформації Полтавської ОДА відзвітувався, але провалив іспит від громадськості

16:44 18.12.2014 eye 1802
Начальник управління інформації Полтавської ОДА відзвітувався, але провалив іспит від громадськості

18 грудня заступник директора Департаменту інфодіяльності Полтавської ОДА Артем Чубенко відзвітувався перед громадськістю про свою роботу на посаді та розподіл коштів, виділених на інформаційну галузь з бюджету. Громадські активісти Полтави сумніваються у його профпридатності.

Зокрема, громадськість обурило виділення на газету "Зорю Полтавщини" тієї ж суми коштів що й у попередні роки (1 млн. 300 тис. грн.), хоча тираж видання за два роки зменшився удвічі – з 20 до 10 тис. примірників.

"Громадський Майдан Полтавщини" ініціював круглий стіл не лише заради звіту. Після судового визнання корупціонером Олега Пустовгара (екс-директора Департаменту інфодіяльності), у полтавців виникли запитання: які кадри і на яких умовах були ним призначені, чому повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади з’явилося лише в комунальному виданні "Село полтавське" та на сайті Департаменту, проігнорувавши міські газети?

Ці та деякі інші факти змусили поставити під сумнів об’єктивність проведення конкурсу, рівень професійних знань кандидата, а відтак і відповідність Чубенка займаній посаді. Тому під час спілкування активісти перевірили здатність посадовця виконувати свої обов’язки, взявши запитання до іспиту з переліку на сайті Департамента.

На деякі з них чиновник відповів неправильно, на решту – взагалі не зміг, виправдавшись небажанням це робити, і тим, що не зобов’язаний достеменно знати закони. Потім він звинуватив громадськість в тому, що прикута до нього увага має "політичне підґрунтя". Також Чубенко не зміг відповісти, скільки людей знаходиться в його підпорядкуванні та які в управлінні є вакантні посади. Посадовець сказав, що присягу держслужбовця прийняв, проте на вимогу громадськості не пригадав жодного слова з її тексту.

Одно партійці Артема Чубенка (який є членом ВО "Свобода") засудили таке безвідповідальне ставлення до посадових обов’язків і пішли з середини засідання.

За результатами тестування громадські активісти пообіцяли подати пропозицію про повторний конкурс на заміщення посади начальника управління інформації.

Варто зазначити, що посада директора Департаменту інфодіяльності Полтавської ОДА досі лишається вакантною.


Наверхнаверх