logo
dollar
euro

Судитимуть групу осіб, яка готувала теракти на Полтавщині

15:37 18.12.2014 eye 591

Мешканець Полтавщини – організатор групи, був завербований спецслужбами РФ для здійснення терактів та дестабілізації суспільно-політичної обстановки в Україні.

Він сформував підпільну групу, члени якої за гроші російських спецслужб пройшли диверсійну підготовку в Ростові-на-Дону (РФ).

У липні цього року керівник терористичної групи вчинив підпал центрального входу будівлі СБУ в Полтавській області. Ці дії зловмисника кваліфікувалися слідчими СБУ як терористичний акт. Особу палія було встановлено і правоохоронці розпочали спецоперацію з викриття усіх його спільників.

У ході операції на території області було викрито створену учасниками цієї злочинної групи благодійну організацію, яка збирала гроші нібито для військовослужбовців зони АТО, утім, кошти людей спрямовувалися на фінансування терористів.

Протягом серпня співробітниками СБУ затримано усіх членів терористичної групи. Їх ватажка затримано в аеропорту, коли він збирався відлітати до Російської Федерації.

Наразі слідчі Управління СБУ в Полтавській області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо терористичної групи з громадян України, які готували терористичні акти в регіоні.

Матеріали кримінального провадження за ч.1 ст.258-3 (створення, керівництво та участь у терористичній групі) та ч.1 ст.263 (придбання, зберігання і збут вогнепальної зброї та боєприпасів) ч.1 ст.258 (вчинення терористичного акту) Кримінального Кодексу України скеровані з обвинувальним актом до Жовтневого районного суду Полтави.

Зловмисникам загрожує від 8 до 15 років позбавлення волі.


Наверхнаверх