logo
dollar
euro

Полтавські поети запрошують діток на Миколайчика

7:36 24.01.2018 eye 517
Полтавські поети запрошують діток на Миколайчика

19 грудня о 14:00 у "Львівській майстерні шоколаду" відбудуться "Читання на Миколая".

Організатори заходу, мистецьке об’єднання "Magnum Opus", вирішили порадувати найменших полтавців і влаштувати в День святого Миколая веселе свято з поезією і загадками.

Саме в цей день всі маленькі українці чекають подарунку під своїми подушечками. Оскільки "маґнумці" не можуть безпосередньо виконати роль святого Миколая, то вони подарують діткам хороший настрій і веселощі.

Ведмедик
Кожен з молодих поетів прочитає віршики, які знайомі з дитинства. У процесі підготовки до читань, "магнумці" розшукали свої улюблені книжечки, які їм ще читали батьки, і витягнули звідси найкращі поезії різних авторів.

Бажаєте одягти вашу дитину красиво та комфортно? Інтернет-магазин дитячого одягу - Демі http://demibaby.com.ua - надійний партнер на ринку Полтавщини та України, пропонує величезний вибір якісного трикотажу для дітей будь-якого віку. Передноворічні знижки на усю продукцію - 10 %!

– Дитина – дуже вимогливий слухач, – говорить головний організатор заходу Ірина Мисник. – Якщо вона відчує у читанні нещирість, то відразу перестане Вас слухати і буде займатися своїми справами – наприклад, гратиметься з ведмедиком або вередуватиме. Тому потрібно бути максимально щирим.

Ірина Мисник, головний організатор заходу
Також на заході буде розміщена виставка книжечок від людини з дивною професією "дитячого книгоноші" Олександра Ткаченка.

Запрошуються батьки з дітками.

Що? Читання на Миколая від "Magnum Opus".

Де? "Львівська майстерня шоколаду" (вул. Фрунзе ул. 27/24).

Коли? 19 грудня о 14:00.

Вхід вільний.

За додатковими запитаннями: 050-521-29-30.


Наверхнаверх