logo
dollar
euro

Учора в Щербанях горіли школа й електропідстанція

16:09 17.12.2014 eye 914
Учора в Щербанях горіли школа й електропідстанція

16 грудня о 07.50 пожежа виникла в приміщенні Щербанівської ЗОШ I-III ступенів в навчальному класі, блоку початкової школи.

Вогнем знищено частину штукатурного облицювання стіни, пошкоджено стіл та закопчено приміщення навчального класу. В гасінні пожежі брали участь 2 відділення ДПРЧ-1, 1 відділення ДПРЧ-4. Працювало 4 ланки ГДЗС в кількості 10-ти чол., час роботи кожної ланки 30 хв. Врятовано будівлю школи та матеріальні цінності. Евакуйовано 60 дітей, врятовано 9 чол. із них 8 дітей.

А вже о 08.00 горіло на території електропідстанції, в трансформаторі  виникла пожежа. Вогнем пошкоджено трансформатор. Гасили її 1 відділення ДПРЧ-4, 2 відділення ДПРЧ-1, 2 відділення та АД-30 ДПРЧ-2, 1 відділення АРЧ. Вогнеборці локалізували пожежу о 10.00 і ліквідували о 10.38. Травмованих та загиблих немає.

Вогнем було пошкоджено трансформатор. Завдяки оперативним та злагодженим діям вогнеборців, було врятовано приміщення електропідстанції від знищення полум’ям. На місці події працювала мобільна оперативна група ГУ ДСНС України у Полтавській області на чолі з начальником Головного управління Романом Кириленком. Для забезпечення електроенергією електропідстанції залучалася електростанція дизельна на 200 кВт аварійно-рятувального загону.

Перевірку за фактами цих пожеж проводять слідчі органи УМВС у Полтавській області.


Наверхнаверх