logo
dollar
euro

Влада Полтави не виконала рішення міськради й суду. Посадовці можуть понести кримінальну відповідальність

15:13 21.10.2017 eye 495

Прокуратурою Полтави зареєстровано кримінальне провадження за ч. 2 ст. 382 КК України (умисне невиконання рішення суду, що набрало законної сили, службовими особами).

Йдеться про невиконання рішення Полтавського окружного адміністративного суду від 9 липня 2014 року службовими особами Полтавської міської ради.  Цим рішенням задоволено адміністративний позов прокуратури Полтави зобов’язано прийняти в комунальну власність територіальної громади міста  житлового будинку по вул. Алмазній, 4.

Ухвалою Харківського апеляційного адміністративного суду від 26 серпня 2014 року зазначену постанову суду залишено без змін. Вищим адміністративним судом України 13 листопада цього року касаційну скаргу Полтавської міської ради відхилено.

На початку жовтня прокуратура Полтави направила виконавчий лист на примусове виконання.

"Незважаючи на те, що відділом примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції в області на Полтавську міську раду двічі накладався штраф, рішення суду так і залишилось невиконаним. У зв’язку із цим прокуратура зареєструвала кримінальне провадження", - зазначає начальник відділу представництва інтересів громадян та держави в судах прокуратури міста Ольга Пальонна.

Матеріали кримінального провадження направлено для організації досудового розслідування до Полтавського міського управління УМВС України в області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

До речі, 16 червня цього року на позачерговій 42-ї сесії міської ради шостого скликання було прийнято рішення прийняти до комунальної власності міста  будівлі ДП "Виробниче об'єднання "Знамя" по вул. Алмазна, 4, що пов`язано із виконанням рішення сімнадцятої сесії Полтавської міської ради п'ятого скликання від 9 серпня 2007 року, відповідно до якого місто повинно прийнято до комунальної власності усі будівлі ДП "Виробниче об'єднання "Знамя" (16 об`єктів; станом на 16.06. 2014 до комунальної власності перейшло 14).


Наверхнаверх