logo
dollar
euro

На Полтавщині протестували проти безсистемних відключень електроенергії

11:45 16.12.2014 eye 1131
На Полтавщині протестували проти безсистемних відключень електроенергії

15 грудня об 11.00 біля Миргородської філії ПАТ "Полтаваобленерго"  зібралися мешканці мікрорайонів "Лісок", "Дранки", вулиць Шишацької, Сорочинської та інших.

Люди протестували проти відключення світла на тривалий час (більше обіцяних двох годин), відсутності графіка і черги відключення.

Із першого грудня жителі периферії залишалися без світла упродовж тривалого часу(від 4 до 11 годин). Чому світло відключають хаотично і в одних і тих же споживачів, пояснити начальник Миргородської філії ПАТ "Полтаваобленерго" Андрій Ряжко так і не зміг, лише запевнив, що "компанія зробила все можливе для збереження єдиної енергосистеми України". В нього полетіло яйце.

Міський голова  Сергій Соломаха зазначив, що дії приватної структури не підконтрольні міській владі. Керівник міста наголосив, що обленерго має відійти від практики непрогнозованих відключень, адже від таких радикальних методів економії потерпають одні і ті ж споживачі. Тому на попередніх зустрічах було домовлено з адміністрацією Миргородської філії ПАТ "Полтаваобленерго" про розробку графіків почергових відключень. Однак, на сьогодні таких ще немає.

Ситуація із відключенням електроенергії в Миргороді розглядається сьогодні, 16 грудня, на позачерговій сесії міськради.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх