logo
dollar
euro

До Кременчуцької виховної колонії завітали досвідчені адвокати

9:40 15.12.2014 eye 351
До Кременчуцької виховної колонії завітали досвідчені адвокати

Днями до вихованців Кременчуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області завітала родина досвідчених адвокатів м. Кременчука.

Захід організували з метою розширення правових знань юнаків та надання підліткам практичних роз’яснень щодо їх прав і обов’язків. Про це повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області.

Член Національної ради адвокатів України і Ради адвокатів Полтавської області Наталія Шаповал, кандидат юридичних наук, доцент, завідуючий кафедрою «Теорії, історії, держави та права» Кременчуцького національного університету імені М. Остроградського Валерій Шаповал, студент відділення "Правознавство" Кременчуцького коледжу Ярослав Шаповал провели з вихованцями виховну годину з правового навчання. Розповіли про права та обов’язки громадянина України в залежності від вікової категорії.

Надали хлопцям Донецької, Луганської областей та АР Крим роз’яснення щодо збереження  їх майнових прав після звільнення згідно вимог чинного законодавства.

Практичну допомогу у збереженні соціальних прав підлітків під час їх перебування в установі, оформленні необхідних відповідних документів було надано також і співробітникам  виховної колонії.


Наверхнаверх