logo
dollar
euro

Для дітей Полтави на свята

10:27 14.12.2014 eye 589

18 грудня у виставковій залі міського Будинку культури – розважально-ігрова програма для дітей-інвалідів "Чарівне свято Миколая". На вечір запрошено близько 300 дітей.

Історичну подорож в минуле, через призму побуту наших предків, підготував Літературно-меморіальний музей В.Г.Короленка. 18 грудня відбудеться відкриття Короленківської ялинки, яка буде прикрашена старовинними іграшками. На захід запрошено вихованців центру реабілітації дітей-інвалідів "Соняшник" та Союзу інвалідів України.

19 грудня у Палаці дозвілля "Листопад" – концерт "Святий Миколай запалює зірки", в якому візьмуть участь талановиті діти міста – переможці Міжнародних, Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів та фестивалів. Діти виконуватимуть твори у супровіді міського духового оркестру "Полтава" під керівництвом заслуженого артиста України Едуарда Головашича.найменшому учаснику концерту – 7 років.

Цього ж дня  учні та викладачі мдитячої музичної школи 1 з музично-літературною композицію відвідають дітей, що знаходяться на лікуванні у Полтавській обласний клінічній психіатричній лікарні ім. Мальцева, адже свято має бути в кожної дитини!

19 грудня о 16.00 на Театральній площі  – відкриття Головної міської ялинки. Святкова концертно-розважальна програма підготовлена міським Будинком культури: виступи кращих колективів міста, цікаві ігри, конкурси та багато казкових несподіванок.

Міський Будинок культури підготував для різних вікових категорій дітей такі заходи: мюзикл на сучасний лад "Вовчий хвіст та сімка козенят" та театралізоване ігрове шоу ростових ляльок "Новорічний та-ра-рам на веселій фермі".

Творчим колективом школи мистецтв підготовлена музично-розважальна програма"Новорічний зорепад", яка буде представлена для малечі міста у Палаці дозвілля "Листопад".

Державний історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви" 23 грудня відкриє Яківчанську ялинку та проведе цикл ранків для дітей с.Яківці.

Впродовж святкових днів у всіх закладах культури – музеях, бібліотеках, школах естетичного виховання пройдуть тематичні заходи: літературно-музичні вечори, концерти, книжкові виставки, перегляди, виставки-панорами, інформаційні бесіди та літературно-мистецькі свята для дітей.

Із 19 грудня у Полтаві та райцентрах області можна скористатися "Поштою Діда Мороза"


Наверхнаверх