logo
dollar
euro

Депутати облради обговорили шляхи порятунку полтавського аеропорту

12:35 24.10.2017 eye 385
Депутати облради обговорили шляхи порятунку полтавського аеропорту

12 грудня під головуванням Віктора Шадчнєва відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку, в якому взяли участь голова обласної ради Петро Ворона і його перший заступник Володимир Марченко, виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації, перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники громадськості.

Комісія, зокрема,  розглянула звернення трудового колективу ПОКП "Аеропорт-Полтава" щодо погашення заборгованості по заробітній платі працівникам підприємства. Кошти на виплату заробітної плати працівникам з часу прийняття підприємства до обласної комунальної власності регулярно виділялися з обласного бюджету. Заходи з виплати заробітної плати на поточний рік були включені в Програму підтримки ПОКП "Аеропорт-Полтава" на 2014 рік, проте не були профінансовані в повному обсязі.

Було прийняте рішення створити комісію, до складу якої увійдуть антикризові менеджери, депутати обласної ради, представники профільного департаменту облдержадміністрації, які спроможні надати необхідну допомогу для підтримки роботи підприємства.


Наверхнаверх