logo
dollar
euro

У Полтаві відбувся перший благодійний ярмарок "Новий рік на полі бою". Другий - 17 грудня

10:34 13.12.2014 eye 1083
У Полтаві відбувся перший благодійний ярмарок "Новий рік на полі бою". Другий - 17 грудня

10 тисяч гривень для українських солдатів (9377 грн.) зібрали волонтери під час влаштованого ними благодійного ярмарку "Новий рік на полі бою", що відбувся 12 грудня у ТРЦ "Київ".

Організатори заходу – Полтавський батальйон небайдужих та інші громадські активісти Полтави. Свої вироби для реалізації надали і школярі, і народні умільці, і знані полтавські майстри. Відвідувачі ярмарку мали, з чого обирати: глиняні статуетки і вишиті картини, барвисті віночки і кумедні овечки – символ Нового року, домашнє печиво та листівки хенд-мейд і багато іншого. Тож покупців не бракувало.

"Ми задарма грошей не просимо, – наголошували волонтери. – Ми пропонуємо вам придбати прекрасні подарунки до прийдешніх свят – для дітей, для друзів, для себе. Пропонуємо взяти з собою частинку нашої любові та вдячності, а натомість зігріти полтавських хлопців на Сході вашим теплом".

Адже всі зароблені сьогодні кошти підуть на придбання зимового одягу для наших бійців – бушлатів, термобілизни, а також зимових спальників та ін. Утім, серед гостей ярмарку не бракувало і тих, хто, навіть нічого не придбавши, просто клав гроші до благодійних скриньок. Допоки дорослі відвідувачі обирали, волонтери співали (і заохочували бажаючих приєднатися до цього імпровізованого концерту) та розважали дітлахів. Малеча писала солдатам листи з теплими побажаннями, малювала, пригощалася солодощами та фотографувалася з "кікіморою" (чоловіком у відповідному маскувальному вбранні). Щира невимушена атмосфера, відчуття свята притягували полтавців, мов магнітом. Байдужих майже не лишилося, про що свідчить результат ярмарку у грошовому еквіваленті.

Полтавські волонтери наголошують: це лише перший із цілої низки подібних заходів. Наступний ярмарок відбудеться також у ТРЦ "Київ" 17 грудня. До участі у ньому зі своїми виробами запрошують полтавських майстрів, а також усіх полтавців, які хочуть придбати гарні подарунки, відпочити душею та дійсно підтримати українських воїнів.


Наверхнаверх