logo
dollar
euro

Працівники Полтавської обласної бібліотеки за свої преміальні придбали екіпіровку для бійців спецпідрозділу "Полтава"

10:16 13.12.2014 eye 244
Працівники Полтавської обласної бібліотеки за свої преміальні придбали екіпіровку для бійців спецпідрозділу "Полтава"

Зимові одяг та взуття, головні убори, продукти харчування, мед, консервація, ліки – не весь перелік того, що зібрав колектив Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І. П. Котляревського для полтавських міліціонерів, які зараз беруть участь в АТО.

Директор бібліотеки Тетяна Зеленська розповіла, що її колектив одноголосно погодився допомогти полтавським бійцям.

"До Дня працівників культури ми отримали премії, які вирішили пожертвувати на екіпіровку для полтавських бійців, - говорить Тетяна Іванівна, - до збору речей долучився весь колектив. Ми дещо купили, дещо принесли з дому. У нас жіночий колектив і ми по-материнськи прагнемо допомогти нашим бійцям, зігріти їх своїм теплом. Сподіваємося, що наша підтримка буде для вояків гарним стимулом триматися мужньо та якнайшвидше повернутися живими!".

Також Тетяна Зеленська передала бійцям спецпідрозділу "Полтава" освячені іконки, які будуть оберігати їх від лиха та зла.

Заступник начальника УМВС Полтавщини Сергій Альошкін висловив подяку працівникам бібліотеки від імені всього колективу управління за підтримку та допомогу, повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх