logo
dollar
euro

У Полтаві приймали радника посольства Білорусь в Україні

18:26 12.12.2014 eye 397
У Полтаві приймали радника посольства Білорусь в Україні

12 грудня голова обласної ради Петро Ворона та виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації та перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло зустрілися з радником Посольства Республіки Білорусь в Україні Юрієм Парфіяновичем й обговорили розвиток партнерських стосунків між Полтавщиною і Республікою Білорусь.

Цього року  зовнішньоторговельний оборот товарів між  Полтавщиною та Білоруссю становить 131, 1 млн. дол. США.  Область експортувала товарів на 39, 4 млн. дол. США. Кількість імпортованої продукції зросла більше ніж на 56% і склала 91,7 млн. дол. США. Полтавщина продавала сусідній країні здебільшого вироби хімічної промисловості, засоби наземного транспорту, електротехнічне обладнання, харчові продукти.

Окремо учасники зустрічі обговорили ситуацію на Сході України.

Юрій Парфіянович акцентував увагу на офіційній позиції Уряду та Президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка щодо ситуації на Сході України. Він зазначив, що Білорусь поважає суверенітет України, підтримує позицію невтручання у внутрішні справи Української держави та виступає за якнайшвидше врегулювання конфлікту на Донбасі.

У рамках робочого візиту радник Посольства Республіки Білорусь в Україні також відвідає ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод» та зустрінеться з представниками Полтавської торгово-промислової палати.


Наверхнаверх