logo
dollar
euro

До 3 років позбавлення волі засуджено полтавця, який зберігав 106 одиниць зброї

5:05 17.10.2017 eye 515

Чоловік через Інтернет купував стартові пістолети, спецзасоби для відстрілу гумовими кулями, макети автоматичної зброї з метою подальшого перепродажу.

Під час обшуку в його домі було виявлено та вилучено 106 одиниць зброї різних марок та модифікацій, майже 15 тисяч набоїв та різні комплектуючі. Серед виявленої зброї 9 одиниць були перероблені на вогнепальну. Це автомати "ММГ АКС-74", пістолети "Сталкер" та "Форт-12Р" калібру 9 мм.

Вироком Оржицького районного суду визнано винним та засуджено до 3 років позбавлення волі мешканця Полтави, 1983 року народження, який зберігав перероблену зброю. Чоловік засуджений за ч. 1 ст. 263 КК України (зберігання вогнепальної зброї та бойових припасів без передбаченого законом дозволу). Однак прокуратура не погодилася із вироком суду і вимагає покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

"Беручи до уваги тяжкість вчиненого злочину, кількість вогнепальної зброї та бойових припасів, які вилучили правоохоронці в помешканні зазначеної особи, прокуратурою на вказаний вирок внесено апеляційну скаргу у зв’язку з невідповідністю призначеного покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості", - прокоментував  старший прокурор відділу прокуратури області Денис Ковінько.


Наверхнаверх