logo
dollar
euro

Із 19 грудня у Полтаві та райцентрах області можна скористатися "Поштою Діда Мороза"

10:18 12.12.2014 eye 620
Із 19 грудня у Полтаві та райцентрах області можна скористатися "Поштою Діда Мороза"

У поштамтах обласних центрів України та відділеннях поштового зв’язку, розміщених у районних центрах, 19 грудня  стартує акція "Пошта Діда Мороза».

В обласних дирекціях будуть організовані новорічні локації Снігуроньки. Вони пропонуватимуть споживачам поштової продукції придбати унікальний подарунок "Власна марка"– ексклюзивні поштові марки, на купонах до яких може бути надруковане фото, обране замовником, логотип або товарний знак фірми – з доставкою кур’єром за вказаною адресою. Також можна буде замовити новорічні набори та листівки; набори для посткроссінгу; філателістичну продукцію (в асортименті якої – тематичні набори погашених поштових марок "Юний філателіст») тощо.

Окрім цього, Укрпошта традиційно проводить новорічну кампанію, під час якої приймає листи від дітей до Діда Мороза. На всі листи, в яких вказано зворотну адресу, малеча отримає відповіді. Найкращі листи публікуватимуться в корпоративній газеті Укрпошти "Поштовий вісник"і на офіційному сайті підприємства.

Батьки можуть порадувати своїх дітей святковими наборами від Укрпошти "Лист Діда Мороза"та "Лист Святого Миколая». Марки на святкових поштових відправленнях можна погасити відбитком спеціального штемпеля "Пошта Діда Мороза». Про це повідомляє прес-служба Укрпошти.


Наверхнаверх