logo
dollar
euro

Влада Полтавщини зустрілась з чорнобильцями

19:00 11.12.2014 eye 413
Влада Полтавщини зустрілась з чорнобильцями

11 грудня в Полтавській облдержадміністрації відбулася зустріч в.о. голови облдержадміністрації Олега Пругла, заступника голови облради Володимира Микійчука з представниками Полтавського обласного громадського об’єднання "Союз Чорнобиль" та інших громадських організацій ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанували пам'ять героїв, які пожертвували собою у боротьбі з підступним атомом та пішли за межувічності. Від учасників зустрічі до пам’ятного знаку "Жертвам Чорнобильської катастрофи" було покладено квіти.
Також  зібрання обговорило стан забезпечення соціальних гарантій жителям Полтавщини, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС.

Керівники області вручили грамоти та відзнаки з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС. Саме в грудні 1986 року вдалося ввести в експлуатацію комплекс захисних споруд "Саркофаг".

Відзнаки Полтавської обласної державної адміністрації отримали:

Олексій Герасименко – член Лубенської організації "Союз Чорнобиль";

Олексій Сторчак – член Лохвицької організації "Союз Чорнобиль";

Анатолій Терещенко – член Гребінківської організації "Союз Чорнобиль";

Юрій Чиркін – член Решетилівської організації "Союз Чорнобиль";

Григорій Шаманський – член Гадяцької організації "Союз Чорнобиль".

Грамотами обласної ради нагороджено:

Михайла Мостового – члена Котелевської організації "Союз Чорнобиль";

Володимира Ілюхіна – члена Кременчуцької організації "Союз Чорнобиль";

Олексія Маслія – члена Диканської організації "Союз Чорнобиль";

Миколу Лавриненка – члена Чорнухінської організації "Союз Чорнобиль";

Володимира Царьова – члена Лохвицької організації "Союз Чорнобиль".

Доідково: Участь у ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС взяло близько 30 тисяч полтавських офіцерів, солдатів строкової  служби, пожежників, будівельників та міліціонерів. Нині ж на території області проживає близько 23 тисяч людей, які мають статус постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи. З них 3,6 тисяч осіб мають інвалідність пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи, 8 тисяч учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, 6,2 тисячі осіб, які переселилися із радіоактивно-забруднених територій, 4,2 тисячі постраждалих дітей, 984 – удови учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.


Наверхнаверх