logo
dollar
euro

Для медиків Полтавщини планують закупити новий автотранспорт

11:25 22.10.2017 eye 421
Для медиків Полтавщини планують закупити новий автотранспорт

10 грудня постійна комісія облради з питань охорони здоров’я розглянула питання, внесені до проекту порядку денного двадцять п’ятої сесії обласної ради.

Зокрема, обговорили проект обласної Програми забезпечення санітарним автотранспортом центральних районних лікарень, міських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, об’єднаного автогосподарства закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області на 2015-2017 роки, розроблений за ініціативою постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я.

 Метою програми є створення належних умов для надання своєчасної кваліфікованої медичної допомоги населенню області, зокрема, мешканцям віддалених населених пунктів, забезпечення ефективного функціонування медичних закладів. Передбачається придбати нові санітарні автомобілі за консолідовані кошти обласного, міських та районних бюджетів. Орієнтований обсяг фінансування заходів програми з обласного бюджету становить 92720,0 тис. грн., з районних та міських – 15 260,0 тис. грн. Прийняття та виконання програми дасть можливість оновити автотранспортний парк лікарняних закладів області, який використав свій ресурс на 50-60%.

Комісія схвалила  проект та рекомендувала облдержадміністрації внести на розгляд бюджетної сесії обласної ради в установленому порядку.


Наверхнаверх