logo
dollar
euro

На Полтавщині загинув працівник ТДВ "Укроліяпродукт", троє отримали численні травми

13:44 19.01.2018 eye 2254
На Полтавщині загинув працівник ТДВ "Укроліяпродукт", троє отримали численні травми

За попередніми даними, 10 грудня близько 12.15 у приміщенні для зберігання силосу стався гучний хлопок пило-повітряної суміші без подальшого горіння.

Як наслідок, один працівник (1972 р.н.) загинув, ще троє (1994, 1981, 1985 рр.н.) отримали травми різного ступеню тяжкості та були направлені до Зіньківської центральної районної лікарні.

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Полтавській області призначило комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку з працівниками ТДВ "Укроліяпродукт" (м. Зіньків). Комісію очолив начальник державної інспекції нагляду в АПК, СКС, на транспорті та у зв'язку Василь Шумейко.

На місці події працювали фахівці Держгірпромнагляду. Наглядовцями з’ясовано, що хлопок стався на першому поверсі приміщення, де встановлено відвантажувальні та освітлювальні комунікації, внаслідок чого було пошкоджено три стіни цеху. Про це інформує  прес-служба тер управління.

У ліквідації наслідків аварії брали участь рятувальники. На місці події працювали 2 відділення ДСНС та мобільна оперативна група Головного управління ДСНС України у Полтавській області.


Наверхнаверх