logo
dollar
euro

У Полтаві покажуть Євромайдан очима кінодокументалістів

17:25 19.01.2018 eye 1043
У Полтаві покажуть Євромайдан очима кінодокументалістів

15 грудня о 16:40 у кінотеатрі імені І. П. Котляревського полтавці зможуть побачити повнометражний документальний фільм "Сильніше, ніж зброя", знятий творчим об’єднанням #BABYLON’13.

Коли люди на Майдані почали встановлення наметів і побудову барикад, десять українських кінематографістів створили творче об’єднання #BABYLON’13, яке зафіксувало громадянський протест.

Вони створили понад 170 фільмів і задокументували понад 1000 годин подій минулого року. Ця робота привернула увагу значної аудиторії: понад 5 500 000 переглядів та більш ніж 30 000 глядачів в Інтернеті. Фільми об’єднання транслювали міжнародні мережі, в тому числі CNN, AlJazzera, ITN. Було проведено понад 300 показів, заходів та фестивалів у десятках країн, автори отримали численні нагороди за свої громадські і кінематографічні досягнення.

Кадр з фільму (фото – platfor.ma)
Творчий колектив (понад 40 осіб), попри проблеми окупації і війни, продовжує роботу і сьогодні. #BABYLON’13 працював спільно з українськими громадськими і журналістськими організаціями, як-от HromadskeTV, Euromaidan SOS, Центр UA, AutoMaidan. Одним з результатів такої співпраці стала серія документальних фільмів, за підтримки телеканалу 1+1 під спільною назвою "Зима, що нас змінила".

Кадр з фільму (фото – babylon13.com)
"Сильніше, ніж зброя" — це історія, яка нагадує про події та людей, які з часів Євромайдану до початку війни на Сході будують нову Україну. Фільм показує розвиток Революції Гідності від стихійної спроби захоплення Адміністрації Президента 1-го грудня до кривавих боїв у руїнах донецького аеропорту.

Кадр з роботи документалістів (фото – molodist.com)
Прем’єра фільму відбулася 27-го листопада в кінотеатрі "Київська Русь" (м. Київ). Також творче об’єднання #BABYLON’13 проводить низку прем’єрних показів в 25-ти містах по всій країні від Сєверодонецька до Львова. А з 22 січня почнеться широкий прокат в мережах кінотеатрів України.

ЩО? Прем’єрний показ фільму "Сильніше, ніж зброя".

КОЛИ? 15 грудня о 16:40.

ДЕ? Кінотеатр імені І. П. Котляревського, вул. Жовтнева, 31.

ВХІД? 20-35 гривень.

З питаннями звертайтеся за телефоном: +38 (099) 733-28-63 – Анатолій Безпалюк, координатор проекту в Полтаві.


Наверхнаверх