logo
dollar
euro

У Полтаві письменник Павло Коробчук презентуватиме збірку про гопників

0:30 21.01.2018 eye 345
У Полтаві письменник Павло Коробчук презентуватиме збірку про гопників

13 грудня о 18:00 в кафе "Bier Garten" (вул. Панянки, 75) відбудеться презентація книги Павла Коробчука "Священна книга гоповідань".

Павло Коробчук – поет і прозаїк, якого критики зараховують до найяскравіших представників покоління "двотисячників", автор п'яти поетичних збірок та одного роману, лауреат багатьох конкурсів та літературних слемів. Твори Коробчука перекладалися на англійську, німецьку, італійську, польську, литовську, білоруську, словацьку та російську мови.

Народився й виріс у Луцьку, мешкає в Києві.

Для Павла це буде вже другий приїзд до Полтави. Півтора роки тому поет, який пробує себе в прозі, презентував свій дебютний роман "Море для шульги".

"Священна книга гоповідань", яку Коробчук презентуватиме у суботу, – історія життя трьох братів, які потрапляють у парадоксальні кримінальні та вуличні перипетії: викрадення дітей, махінації з нерухомістю, торгівля внутрішніми органами, пограбування банку і товарного поїзда, підробка наукових ступенів, підпал будинку, парламентські вибори, розгін Євромайдану, тощо. 

Павло Коробчук (фото – uainfo.org)
Ця збірка оповідань, як зазначає анотація, своєрідний реквієм за гопниками. Книжка про віднаходження релігійності, про фікцію "своєї землі", про кризу середнього віку, про примирення зі старістю, зрештою – про любов.

Спеціально для цього заходу, оскільки приміщення, де проходитиме презентація доволі нове і ще не знайоме для більшості полтавців, "маґнумці" зняли своєрідний тизер. У цьому відео-представленні двоє гопників (Денис Стерн і Андрій Коновалов) намагаються знайти "Пашу" (Коробчука) і потрапити на його презентацію.

Що? Презентація збірки оповідань Павла Коробчука "Священна книга гоповідань".

Де? Кафе "Bier Garten" (вул. Панянки, 75).

Коли? 13 грудня о 18:00.

Ціна: 25 грн. (якщо Ви прийдете на захід у вбранні гопника – 20 грн).

За додатковими питаннями: 095-460-89-69 (Андрій).


Наверхнаверх