logo
dollar
euro

Костянтин Жеваго взявся за старе – прогулює засідання Верховної Ради

16:41 08.12.2014 eye 477
Костянтин Жеваго взявся за старе – прогулює засідання Верховної Ради

Мешканці Комсомольска знову обрали Костянтина Жеваго народним депутатом.

І знову цей народний обранець  вже у VIII скликанні  не виконує своїх обов’язків – не ходить на засідання. З’явився він в залі лише 27 листопада. А вже 2 та 4 грудня був відсутній з невідомих  причин (таке формулювання на сайті ВР).

Цікаво, що 4 грудня пана Жеваго обрано членом Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. Але він за це не голосував – прогулював.

Нагадаємо Костянтин Жеваго, який депутатствує з 1998 року, став найбільш злісним прогульником засідань парламенту на третій сесії Ради сьомого скликання (3 вересня 2013 року - 17 січня 2014), за результатами дослідження, проведеного всеукраїнською громадською організацією "Прозора демократія" і Українськими Новинами. Жеваго був тільки на 3 з 49 засідань протягом сесії Ради. Так само  діяв він і на 2-й сесії Ради 7-го скликання (лютий - липень 2013 року). В той період він відвідав лише одне засідання парламенту.

На жаль, "графіки виходу на роботу" депутатів протягом минулих скликань на сайті ВР немає. Однак сліди знаходяться у публікаціях ЗМІ. Прогулював Жеваго і раніше. Наприклад, "Українська правда" свого часу повідомила, що у 2008 році Жеваго прогуляв 114 з 116 засідань.


Наверхнаверх