logo
dollar
euro

Полтавці у госпіталі привітали захисників Вітчизни

4:43 19.10.2017 eye 526
Полтавці у госпіталі привітали захисників Вітчизни

Концерт до Дня захисника Вітчизни для бійців, що лікуються у Полтавському військовому шпиталі, провели громадські активісти Полтави.

Представники громадського руху "Є свідомі" та Полтавського батальйону небайдужих зробили все, аби свято вдалося. Затишна, майже домашня атмосфера підтримки і розуміння, теплі слова "без папірця", багато жартів і сміху – таким вийшов цей захід.

У невеликій залі шпиталю не лишилося вільних місць. "На розігріві" зіграв самодіяльний рок-гурт "СБС" однієї з протестанських церков Полтави. Пастор Ігор Убий-Вовк помолився за здоров’я поранених воїнів і розказав про святість боротьби за рідну землю. Аби зробити атмосферу більш невимушеною, дівчата-активістки провели для бійців конкурс із назвою"Вгадай, що це за фрукт?". Дати правильну відповідь вдалося не всім учасникам: важко із зав’язаними очима упізнати на смак, наприклад, фейхоа, якщо ти його ніколи раніше не пробував.

Утім, веселощів від цього лише додалося. Бійців смішили також гуморесками. Але найбільше оплесків зірвали дитячі листи до воїнів, які зачитала Алла Михайленко. "Солдате, дякую тобі за мужність"; "Спасибі за те, що я живу у мирному місті, можу ходити у школу і спокійно гуляти на вулиці"; "Спасибі, що захищаєте мене і не пускаєте загарбників далі в Україну" – ось за що дякують воїнам полтавські школярі. Були серед листів і побажання до "сепаратистів" "швидше забиратися геть, бо для вас в Україні і вода отруєна, і бензин для ваших БТРів "пальоний".

Волонтери приготували для пацієнтів військового шпиталю і солодкі подарунки. Частину з них власноруч виготовили двчата з Полтавського батальйону небайдужих. Інші ж – різне печиво та цукерки, фрукти та сік придбали завдяки допомозі полтавських підприємців. Приємно дізнатися, як багато небайдужих, готових підтримати громадські ініціативи людей мешкає поряд з нами. Концерт став виявом подяки полтавців воїнам–захисникам України. Це – дрібничка порівняно зі щоденним подвигом хлопців у зоні АТО. Але це якраз те, що може і мусить робити кожен з нас: бути поряд з ними, підтримувати і допомагати, молитися за їхні життя і вірити у перемогу.


Наверхнаверх