logo
dollar
euro

У Полтаві молодь створила УМХ

5:39 22.10.2017 eye 310

7 грудня у Полтаві на базі парафії Пресвятої Трійці Української греко-католицької Церкви було утворено місцевий осередок молодіжної організації "Українська молодь - Христові" (УМХ).

У осередку сьогодні знаходиться 11 молодих людей - родом з Полтави та інших частин України, що живуть, працюють або навчаються у нашому місті. Усі вони - прихожани полтавської парафії Пресвятої Трійці, яка належить до греко-католицького обряду. Опікуватися спільнотою у Полтаві взявся о. Максим Кролевський.

Молоді люди хочуть разом показати, що Церква - не обов’язково лише для старшого покоління.

"Я родом з Західної України, але вже другий рік живу у Полтаві, навчаюся у медичній академії, - каже одна з ініціаторів осередку, Богдана. - Ідея створити УМХ у Полтаві зародилася у мене вже досить давно. Найближчим часом хочемо поставити виставу-вертеп у місті", - ділиться планами дівчина.

"Українська молодь - Христові" або УМХ - це організація, заснована митрополитом Андреєм Шептицьким в Галичині в 1930-х роках. У наш час осередки УМХ функціонують як християнські клуби за інтересами, при чому до них можна вступати незалежно від конфесійної приналежності (Вікіпедія).


Наверхнаверх