logo
dollar
euro

Прокурор Полтавщини зустрівся з представниками Моніторингової місії ООН

11:13 21.10.2017 eye 480
Прокурор Полтавщини зустрівся з представниками Моніторингової місії ООН

5 грудня прокурор області Ян Стрелюк зустрівся з представниками Моніторингової місії ООН з прав людини Денисом Кобзіним та Оленою Луньовою. Подібні зустрічі вже відбувались в липні та листопаді цього року.

У зустрічі також брали участь перший заступник прокурора області Юрій Кравченко та старший прокурор прокуратури області з міжнародно-правових доручень Андрій Гомля.

Ян Стрелюк поінформував візитерів про хід досудового розслідування кримінальних проваджень щодо 2 осіб, які підозрюються в участі та сприянні діяльності терористичних організацій на території Донецької області. Співрозмовники обговорили  дотримання прав людини. Нагадаємо, Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні діє на запрошення українського Уряду в рамках угоди, підписаної 25 липня 2014 року з Управлінням Верховного комісара ООН. Місія здійснює моніторинг ситуації з правами людини в країні, приділяючи особливу увагою Автономній Республіці Крим, східним та південним регіони України, а також подає регулярні звіти Верховному комісару про становище прав людини та проблеми, а також ризики, що виникають.


Наверхнаверх