euro

Сачко розпочинає з поразки

18:33 22.10.2017 eye 296

24 червня полтавська Ворскла провела перший спаринг на зборах у Словенії.

Підопічні Василя Сачка поступилися шостій команди Хорватії - Істра з міста Пула - 2:4. Голи у складі біло-зелених забили Артем Громов та Олег Міщенко.

Ворскла - Істра (Пула, Хорватія) - 2:4

Ворскла (1 тайм): Непогодов, Матвєєв, Лагос, Ткачук, Силюк, Маркоскі, Пердута, Громов, Будник, Міщенко, форвард на перегляді.

Ворскла (2 тайм): Казаков, Бацула, Даллку, Курилов, Сапай, Ребенок, Чеснаков, Скляр, плеймейкер на перегляді, Кривошеєнко, Янузі.

Гра вийшла цікавою як на любителя так званого «романтичного» футболу. Так часто грають в Іспанії, коли обидва суперники атакують невтомно, але хтось обов'язково забиває на м'яч-два більше. Так вийшло і в першій товариській зустрічі ворсклян на словенському зборі. У першому таймі, незважаючи на більш-менш рівну гру, хорвати були більш вдалими в своїх контратакуючих випадах. У складі «біло-зелених» відзначилися Міщенко після гострого пасу в розріз від Сілюка, а пізніше Громов завершив старання Лагосу.

Друга ж половина матчу засвідчила повну ігрову і територіальну перевагу полтавців, але, захопившись атакуючим діями, один раз вони упустили прудкого нападника «Істри», якому вдалося вразити ворота у четвертий раз. «Ворскла» діяла впевнено, постійно нагнітаючи темп, виділявся технікою та прийняттям нестандартних рішень і півзахисник, який зараз  знаходиться на оглядинах у «Ворсклі». Але ні він, ні Янузі, ні Скляр, ні Кривошеєнко з Чеснаковим не змогли пройти ешелоновану хорватську оборону і пробити воротаря, - інформує прес-служба ворсклян.

Наступний спаринг у Словенії полтавська команда проведе 27 червня з однієї з місцевих команд.