logo
dollar
euro

У рятувальників Полтавщини тепер є безпілотники

11:48 20.10.2017 eye 578
У рятувальників Полтавщини тепер є безпілотники

5 грудня співробітники ГУ ДСНС України у Полтавській області протестували два безпілотних літальних апарати, які були придбані на кошти обласного бюджету.

З цього джерела фінансування також були придбані паливно-мастильні матеріали, засоби зв’язку, освітлення та пожежогасіння.

Начальник ГУ ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко зазначає, що це перші безпілотними на озброєнні Державної служби України з надзвичайних ситуацій.  

"За допомогою безпілотних апаратів матимемо змогу оперативно отримувати достовірну  інформацію про масштаби надзвичайних ситуацій, що дозволить швидко ліквідувати їх. Також, вони будуть використовуватися для забезпечення безпеки особового складу під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. На території області розташовані великі лісові масиви, безпілотні літальні апарати будуть задіяні під час ліквідації лісових пожеж, зможемо швидше визначити площу горіння. Крім того, вони будуть корисними під час пошукових робіт на водних об’єктах Полтавщини. Загалом, літальні апарати можна задіяти для виконання різноманітних завдань, які стоять перед оперативно-рятувальною службою", – розповідає Роман Кириленко.

За рахунок супутникової навігації, компасу, альтіметру (висотомір) безпілотний літальний апарат досить легкий у керуванні та впевнено поводить себе у повітрі, дозволяє вести відеозйомку з висоти понад 400 метрів.


Наверхнаверх