logo
dollar
euro

Депутат Полтавської міськради звернувся в міліцію з заявою, що його подряпав міський голова

6:58 18.10.2017 eye 871

До Октябрського райвідділу УМВС Полтавщини звернувся один із депутатів міськради, який повідомив, що близько 10.00, перебуваючи в приміщенні Полтавської міської ради між групою осіб виник конфлікт, в ході якого йому були нанесені тілесні ушкодження у вигляді подряпин на шиї. Заявник стверджує, що дані подряпини йому наніс міський голова.

Наразі за фактом звернення відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією частини 1 статті 125 Кримінального кодексу України (Умисне нанесення легких тілесних ушкоджень). Розпочато досудове розслідування, в ході якого слідчий ретельно вивчить обставини події та надасть адекватну правову оцінку діям учасників конфлікту. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області.

Подряпаний депутат – Олександра Шамота, якого нардеп Каплін «сватає» у мерське крісло. Сьогодні він у супроводі людей прийшов до Олександра Мамая, начебто для того, щоб дізнатись долю коштів, виділених міською владою для полтавських підрозділів, які воюють на сході, та про начебто заплановане підвищення комунальних тарифів.

Як повідомляє прес-служба міської влади, Олександлр Мамай на конфлікт з Шамотою відреагував так:

- Я вважаю, що дії одного з депутатів міської ради, який створює довкола цього питання скандал і підбурює людей, це один із методів його передвиборчої агітації, яка, вочевидь, для нього вже розпочалась. Але піаритися на темі АТО – як мінімум, некоректно. Не варто маніпулювати і темою тарифів на житлово-комунальні послуги: міська влада не планувала і не планує підвищувати тарифи для населення. Всі чутки щодо цього – безпідставні. І взагалі: в такий непростий час безперестанне нагнітання обстановки, підбурювання людей і провокації – це не те, що потрібно людям.


Наверхнаверх