logo
dollar
euro

Мешканців Полтавщини попереджають про введеня графіків аварійних відключень електроенергії

13:25 02.12.2014 eye 1547
Мешканців Полтавщини попереджають про введеня графіків аварійних відключень електроенергії

Адміністрація ПАТ "Полтаваобленерго" повідомила, що, в зв’язку з виникненням дефіциту палива та гідроресурсів, що призвело до загрози порушення балансу між виробництвом і споживанням електричної потужності, на вимогу Мінпаливенерго та по команді диспетчера Північної енергосистеми НЕК "Укренерго" на території Полтавської області з 1 грудня 2014 року введені графіки аварійних відключень.

До графіків залучені лінії, що живлять побутових та промислових споживачів області. Тривалість та обсяги відключень електроенергії у подальшому будуть регламентовані диспетчером Північної енергосистеми.

З усіма питаннями, що стосуються часу відключень електроенергії, тривалості перерв в електропостачанні, звертатися до фахівців кол-центру ПАТ "Полтаваобленерго" за багатоканальним безкоштовним номером телефону 0800-210-312.

Адміністрація ПАТ "Полтаваобленерго" також довела до відома споживачів електричної енергії промислової групи, що, в зв’язку з аварійним відключенням на Запорізькій АС блока № 3 1000 МВт та, як наслідок, виникнення дефіциту електричної потужності, для зберігання цілісності ОЕС України по ПАТ "Полтаваобленерго" з 1 по 31 грудня 2014р. вводяться графіки обмеження споживання електричної потужності (ГОП) та графіки обмеження споживання електричної енергії (ГОЕ). Обмеження будуть застосовуватися до споживачів промислової групи, що залучені до графіків обмеження споживання електричної енергії по 5 черзі в повному обсязі на величину 2,7 млн. кВт.год на добу та електричної потужності з 08.30 до 10.30 та з 16.30 до 20.30 по 5 черзі в повному обсязі на величину 135 МВт. на робочі дні грудня 2014р.


Наверхнаверх