logo
dollar
euro

Полтавський боксер став кращим і отримав нагороду з рук Віталія Кличка

7:44 25.06.2013 eye 287
Полтавський боксер став кращим і отримав нагороду з рук Віталія Кличка

У Бердичеві завершився 15-й ювілейний Міжнародний турнір з боксу класу "А" серед молоді на призи Братів Кличків, який проходив за підтримки Фонду братів Кличків.

Цього року в змаганнях брали участь юні боксери з чотирьох континентів! Фінальні змагання відвідав засновник Фонду братів Кличків, чемпіон світу у надважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко.

Українські боксери здобули першість у командному заліку, маючи в активі 6 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей. Кращим боксером турніру став чемпіон світу серед молоді Олександр Хижняк із Полтави.

klychko2Олександр Хижняк

Міжнародний турнір серед молоді, який традиційно збирає в Бердичеві кращих боксерів зі всього світу, має статус "А", одного із найбільш престижних у боксі. Турнір є вирішальним етапом перед чемпіонатом світу та Європи. За підсумками цьогорічних змагань визначиться остаточний склад збірної України, який вирушить до Роттердама на молодіжний чемпіонат світу. За час існування в змаганнях брали участь 1325 боксери із 27 країн світу.

"Вже 15 років цей авторитетний міжнародний турнір збирає талановитих спортсменів з різних країн та дарує боксу нові імена. Впевнений, що сьогодні ми всі разом запалюємо нові зірки спорту і що, як казав Нельсон Мандела, саме спорт має силу змінити світ. Я в цьому повністю переконаний, адже не за чутками знаю, як спорт загартовує силу волі та духу, як він вчить наполегливості та чесності", - зауважив засновник Фонду братів Кличків, чемпіон світу у надважкій вазі за версієюWBC Віталій Кличко.

Свого часу турнір у Бердичеві став початком блискучої кар’єри для багатьох відомих українських боксерів, таких як: дворазовий Олімпійський чемпіон Василь Ломаченко, Олімпійський чемпіон Олександр Усик, бронзовий призер Олімпійських Ігор у Пекіні В’ячеслав Глазков, бронзовий призер Чемпіонату Європи 2011 року Володимир Матвійчук та інші.

Серед гостей турніру титуловані боксери: Чемпіон Європи WBO Сергій Федченко, переможець Турніру на призи братів Кличків у 2000 році Дмитро Нікулін, чемпіон світу серед молоді Хусейн Байсангуров, бронзовий призер чемпіонату Європи 2011 року Володимир Матвійчук.


Наверхнаверх