logo
dollar
euro

У Миргороді міський голова з депутатами шукають шляхи здешевлення ліків і зменшення тарифів на тепло та водопостачання

17:21 01.12.2014 eye 412

- Ціни на ліки, які по-перше, суттєво відрізняються в аптечних мережах, та суттєве їх підвищення – питання, які мешканці неодноразово порушують під час особистого прийому та у телефонному режимі,- зазначає міський голова Сергій Соломаха.

Тому він запропонував на 48-й сесії міськради додатково в порядок денний пленарного засідання внести питання про зниження вартості ліків. Депутати підтримали пропозицію керівника міста. Результатом стало депутатське звернення до керівників аптечних установ Миргорода, в якому, зокрема, пропонується "знизити ціни на лікарські препарати у період із 1 грудня 2014 року по 1 квітня 2015 року та привести їх у відповідність до цін 1 квітня 2014 року". І таким чином, проявити "активну громадську позицію, небайдуже ставлення до незахищених верств населення".

Крім того, міський голова спільно з депутатським корпусом шукають шляхи здешевлення вартості послуг на тепло та водопостачання у Миргороді. Черговим кроком у цьому напрямку буде робота спеціальної комісії, яку створили на засіданні 48-ї сесії міської ради. До її складу увійдуть депутати, представники контролюючих органів та громадських організацій. Разом з керівниками комунальних підприємств "Миргородводоканал" та "Миргородтеплоенерго" вони шукатимуть шляхи зниження вартості тарифів на ці види послуг.


Наверхнаверх