logo
dollar
euro

Технічний університет співпрацюватиме з вишами Великої Британії

15:34 24.06.2013 eye 273
Технічний університет співпрацюватиме з вишами Великої Британії

Делегація Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, перебуваючи нещодавно у Сполученому Королівстві, налагодила контакти з провідними вищими школами Лондона. Зокрема, відбулись зустрічі з ректором Бізнес школи Університету Гринвіча, ректорами Бізнес школи  та школи архітектури Університету Вестмінстера.

Під час цих зустрічей обговорювались перспективи співпраці: участь у семінарах, літніх школах для студентів, впровадження програм мобільності як для студентів, так і для викладачів тощо.

Уже на осінь заплановано та погоджено проведення на базі ПолтНТУ методичних семінарів професора Університету Гринвіча для викладачів економічного напряму з метою підвищення їх кваліфікації відповідно до європейських стандартів.

Тим часом узгоджується  проект меморандуму  про співпрацю між  ПолтНТУ та Університетом Гринвіча. Досягнуто домовленості з ректором школи архітектури Університету Вестмінстера про підписання у жовтні 2013 року меморандуму між університетами про міжнародне співробітництво у галузі освіти і науки.

Налагоджуючи міжнародне співробітництво, один із найавторитетніших університетів регіону відкриває перед своїми студентами нові перспективи здобуття якісної світи.


Наверхнаверх