logo
dollar
euro

Поради майбутньому губернатору: Олександр Удовіченко

5:04 21.07.2019 eye 419
Поради майбутньому губернатору: Олександр Удовіченко

Найближчим часом Полтавщина має отримати нового голову ОДА, адже з 18 листопада, після відставки Віктора Бугайчука, регіон працює без керівника.

"Аналітичний центр розвитку громадянського суспільства" спробував допомогти майбутньому очільнику регіону, запитавши порад в експертів: колишніх керівників Полтавщини та політичних діячів, знаних в нашому регіоні.

Усім ми ставили три однакових питання.

Олександр Васильович Удовіченко займав посаду голови Полтавської ОДА в період з липня 2003 року по січень 2005 року та з березня 2010 року по березень 2014 року. З вересня 2006 року по березень 2010 року був головою Полтавської обласної ради.

- Які перші кроки має зробити новий голова ОДА?

- Повинен прийти керівник, який розуміється на державному управлінні. Якщо не має такого досвіду, то нічого не вийде. Звісно, призначення повністю лежить в компетенції президента, але ми вже проходили, коли на Полтавщині призначали немісцевих керівників. Якщо президент призначить варяга, то це буде помилка, і через якийсь період будемо констатувати, що відбувається чергова зміна влади.

- Від яких помилок порадили б уберегтися?

- Голова ОДА – це така посада, на якій лежить велика відповідальність, а можливостей не так багато. Тому треба спиратися на місцеві кадри. З одного боку на тих, хто сьогодні керує підприємствами, а з іншого на тих, хто сьогодні є очільниками місцевого самоврядування. Я маю на увазі управлінців із районних та сільських рад. Якщо майбутній голова це буде робити, то в нього є шанс якийсь період протриматись.

- Що треба змінити в інформаційній політиці області?

- Персональне інформування та особисті сторінки в соціальних мережах для людей будуть більш дієвими, ніж якісь прес-служби. Треба інформувати про те, як працює владна машина – добре чи погано, кілька разів на тиждень, причому саме в персональному спілкуванні з жителями області. Це надзвичайно важливо.

Поради майбутньому губернатору: Валерій Асадчев

Поради майбутньому губернатору: Степан Бульба


Наверхнаверх