logo
dollar
euro

Іноземні фахівці розповіли полтавським правоохоронцям про необхідні реформи

14:54 28.11.2014 eye 546
Іноземні фахівці розповіли полтавським правоохоронцям про необхідні реформи

Сьогодні з правоохоронцями в Управлінні внутрішніх справ Полтавщини зустрілися  Алвидас Шакочюс, Старший радник Генерального комісара Департаменту поліції Міністерства Внутрішніх справ Литви, Святослав Кустовінов, Національний координатор програми Департаменту юстиції США, Волдімаріс Ажубаліс, засновник Міжнародного фонду "Унія 1219" та Петро Крайсвітній, Президент Платформи "Балтіський шлях", кандидат в Почесні Консули Литви.

Візит відбувся в рамках програми Платформи "Балтійський шлях" Фонду Унії 1219 – "Допомога реформі силових структур України".

Іноземні  фахівці розповіли про структуру Міністерства внутрішніх справ європейського зразка,  про основні засади і методи роботи відомства. Зокрема, Алвидас Шакочюс навів порівняльну характеристику систем МВС радянського та європейського зразків на прикладі Литви.

"Зараз перед нами стоїть першочергове завдання повернути довіру до міліції. Це не можливо зробити без суттєвих змін в системі МВС, - зазначив Алвидас Шакочюс, - ще десять-п'ятнадцять років тому 35% литовців не довіряли міліції зовсім. Наразі ж 82% людей, що живуть у Литві, довіряють цій структурі. Такий прогрес став можливим лише через цілеспрямовані кроки і бажання самих міліціонерів міняти систему. На прикладі України слід сказати, що в суспільстві настали великі зміни, отже й міліція має змінюватися. Єдине, що має лишитися без змін в системі МВС – людські цінності і етичні стандарти".

Алвидас Шакочюс запропонував присутнім розглянути структуру змін в системі органів внутрішніх справ, основна складова якої є моральні стандарти, саморозвиток, послідовність у розвитку, патріотизм, людське відношення, повага.

Святослав Кустовінов розповів про перші кроки реформування, які зараз робляться у Львівській області.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх