logo
dollar
euro

Кременчуцький студент збрехав про вбивство

2:19 19.07.2019 eye 259
Кременчуцький студент збрехав про вбивство

Зателефонувавши до чергової частини Кременчуцького міського управління міліції чоловік назвався В’ячеславом і повідомив, що в аудиторії коледжу Кременчуцького національного університету, розташованого по вулиці Сербіченка, вбили студента. І вбивцею є викладач цього навчального закладу.

Працівники Крюківського райвідділу міліції негайно виїхали на місце вірогідної пригоди , але ніякого трупа не знайшли. Зате, як повідомляє  прес-служба Кременчуцького міського управління УМВС України в Полтавській область, їм вдалося відшукати «жартівника». Ним виявився 16-літній студент- першокурсник. Тепер йому доведеться відповідати  за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину. Покаранням за такй «жарт» може бути обмеження волі до 2-х років чи позбавлення волі до 3-х років.

Цього року міліції Полтавщини вже доводилось мати справу з телефонними  правопорушниками. Один з них, 25-літній полтавець, на Великодні свята надіслав смс-повідомлення на телефонну лінію «101» Державної служби з надзвичайних ситуацій  про замінування автовокзалу в Харкові. Другий, 17-річний комсомольчанин, «замінував» рідне місто – конкретне місце закладення вибухівки не вигадав. Від таких «жартів» не смішно було ні правоохоронцям, ні хлопцям, ні їхнім батькам.  Залишається сподіватися, що молоді люди в нашому регіоні спрямовуватимуть свою креативність в продуктивний бік.


Наверхнаверх