logo
dollar
euro

У Полтаві Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України очолив Всенічне бдіння і зустрівся з "Полтавським батальйоном небайдужих"

11:09 28.11.2014 eye 330
У Полтаві Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України очолив Всенічне бдіння і зустрівся з "Полтавським батальйоном небайдужих"

27 листопада Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прибув до Полтави.

У центрі міста Святійшого Владику урочисто зустріло духовенство Полтавської єпархії на чолі з правлячим архієрем - архієпископом Полтавським і Кременчуцький Федором.

Предстоятель Київського Патріархату очолив Всенічне бдіння в Успенському кафедральному соборі.

Після вечірнього богослужіння, на запрошення архієпископа Федора, Святійший Владика відвідав Духовно-культурний центр імені преподобного Паісія Величковського, що у цокольному приміщенні Успенського кафедрального собору. Він оглянув виставку робіт відомого миргородського народного художника Григорія Ксьонза (1874-1946). Екскурсію виставкою  провів директор центру Сергій Козлов.

Предстоятель Київського Патріархату зустрівся  також з активними парафіянами Успенського кафедрального собору, які організували волонтерську організацію, що допомагає українським воїнам на Донбасі – "Полтавський батальйон небайдужих". Святійший Владика порівняв їхнє служіння з вчинком євангельського доброго самарянина і зазначив, що якщо в Україні ще є такі віддані богоугодному ділу християни - Господь врятує Україну і збереже її від гнобителів.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх