logo
dollar
euro

Полтавцям пропонують уявити себе міністром охорони здоров’я і отримати 500 гривень

9:34 27.11.2014 eye 402

"Інститут аналітики та адвокації" оголошує конкурс есе на тему "Я - Міністр охорони здоров’я". Нагорода за найкраще есе складає 500 гривень.

Участь у конкурсі можуть взяти всі зацікавлені, незалежно від віку чи національності. Автор має розкрити своє бачення майбутнього української медицини, його ідеального вигляду, або ж описати, чого бракує галузі охорони здоров’я. Великий плюс, якщо у есе будуть ілюстрації з закордонного досвіду у галузі охорони здоров’я.

Роботи приймаються на електронну пошту [email protected]. Варто також вказати своє ім’я, вік та місто проживання. На цю адресу варто надсилати і запитання щодо технічних, змістовних чи будь-яких інших аспектів організації конкурсу.

Кожен учасник може надіслати лише один текст українською, російською чи англійською мовами. Максимальна кількість слів - 1000. Есей повинен містити такі елементи: назва есе/ім’я автора, контакти (із вказівкою місця навчання/роботи), текст есе (вступ, тези, висновки).

Переможців конкурсу оберуть до 14 лютого 2015 року. Учасники конкурсу, які займуть 1-е, 2-е, 3-е місця, отримають  винагороду в розмірі 500, 300 і 200 гривень відповідно.

Останній день подання есе - 30 січня 2015 року. Найкращі твори будуть опубліковані на сайті "Інституту аналітики та адвокації" (http://iaaukraine.org/) та тематичних ресурсах по всій Україні. Усі раціональні ідеї будуть в тій чи іншій мірі використані у діяльності громадської організації.Наверхнаверх