logo
dollar
euro

Укрзалізниця обладнала електроопаленням понад 90% пасажирських поїздів

15:04 26.11.2014 eye 249

Для забезпечення зимових пасажирських перевезень 
з початку року залізничники підготували 3158 вагонів на загальну суму понад 400 млн. грн. Наразі 90,2% пасажирських поїздів обладнані електроопаленням, що на 20% більше, ніж було в 2009 році. Про це повідомили в Департаменті пасажирських перевезень далекого сполучення.

Завдяки переобладнанню та модернізації систем опалення пасажирського рухомого складу Укрзалізниця зекономить 20 % вугілля порівняно з минулим роком

"Більшість пасажирських вагонів залишаються на комплексному опаленні, тобто при необхідності можна перейти на альтернативний метод – це ще один "ступінь захисту". Навіть в Європі ще не вигадали чогось кращого, – пояснив заступник начальника Департаменту Тарас Пасічник. – Поїзні бригади мають підтримувати температурний режим відповідно до встановлених нормативних показників".

Згідно з санітарними правилами на залізничному транспорті вагони починають опалювати при температурі зовнішнього повітря (+10°С) та нижче, а норми зимового температурного режиму у пасажирських поїздах у дальньому сполученні становлять +18°С – +22°С. При зниженні температури нижче 18 градусів, поїзна бригада протоплює вагон перехідним опаленням.


Наверхнаверх