logo
dollar
euro

Полтавські митці представили свій проект на найбільшому фестивалі відеопоезії в Україні

14:14 26.11.2014 eye 260
Полтавські митці представили свій проект на найбільшому фестивалі відеопоезії в Україні

23 листопада мистецька молодь Полтави представила проект "#Встол" на триденному всеукраїнському фестивалі відеопоезії "СYCLOP" у Києві.

Ще у квітні декілька молодих ініціативних митців з Полтави створили проект "#Встол", у рамках якого відзняли уже тринадцять сюжетів на вірші маловідомих поетів з різних країн.

У Києві проект презентувала команда з трьох чоловік: два поети з незалежного мистецького об’єднання "Magnum Opus" – Денис Стерн (автор ідеї), Сергій Макаренко (дизайнер проекту) та оператор Ірина Шишкова.

Спікер-маґнумець Денис Стерн (автор ідеї) презентує проект Встол
Полтавців на захід запросила один з організаторів фестивалю, Поліна Городиська. Автори презентували "#Встол" у позаконкурсній програмі.

Спочатку Денис розповів глядачам про те, як зародилася ідея зробити такий проект, як підбирали поетів (Олексій Пермінов, Олександр Єсенін-Вольпін, Павло Тичина, Фолькер фон Терне, Діма Бурлака, Грицька Чубай, Ніка Турбіна, Саша Чорний, Михайль Семенко та інші). Після розповіді Ірина Шишкова показала усі випущені відеопоезії, а хлопці коротко пояснювали задум кожної з них.

Загалом презентація полтавців тривала годину.

Глядачі
Вихід проекту "#Встол" на всеукраїнський рівень за кілька місяців – це велике досягнення для його авторів, адже вони займаються відеопоезіями у вільний від навчання чи роботи час.

Познайомитися з роботами команди "#Встол" можна на сторінці в соціальній мережі (https://vk.com/vstol_project) або на каналі у Youtube.


Наверхнаверх