logo
dollar
euro

Зону АТО закривають для пасажирських поїздів

9:41 26.11.2014 eye 187

"Укрзалізниця" планує призупинити перевезення пасажирів у зоні проведення АТО в Луганській і Донецькій областях.

Про це 25 листопада під час прес-конференції в Укрінформі повідомив начальник правового департаменту "Укрзалізниці" Олег Титов.

"Ми зупинятимемо рух пасажирських поїздів у зоні саме проведення антитерористичної операції. Тобто ми возитимемо людей до так званого кордону. Коли саме це станеться, залежить від міністерства (інфраструктури - ред.). В указі Президента (№ 875/2014 "Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 4 листопада 2014 "Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації у Донецькій і Луганській областях" - ред.) прописано, що здійснює контроль і приймає остаточне рішення профільне міністерство", - повідомив Олег Титов.

Нагадаємо, "Укрзалізниця" скасувала поїзд Київ - Луганськ з 20 листопада через бойові дії. Замість тимчасового поїзда буде налагоджено залізничне сполучення Київ - Красний Лиман. Також обмежено маршрут курсування трьох пасажирських поїздів до Костянтинівки. Зокрема, це стосується тих поїздів, які курсують до Одеси, Києва і Москви.


Наверхнаверх