logo
dollar
euro

"Таємнича Полтава" запрошує відвідати найбагатший музей України

8:49 26.11.2014 eye 508
"Таємнича Полтава" запрошує відвідати найбагатший музей України

30 листопада проект "Таємнича Полтава" організує спільний похід у музей для всіх бажаючих.

Цього разу ми відвідаємо найбагатший музей України, який знаходиться саме в Полтаві, а саме – музей українського класика Панаса Мирного.

За кількістю особистих, меморіальних речей господаря садиби музей Панаса Мирного  є  найбагатшим літературним музеєм України. Серед унікальних експонатів музейної збірки ― рукописи письменника та його старшого брата Івана Рудченка (І. Білика), першодруки творів, спогади про письменника, архів часопису "Рідний край", редактором якого був П. Рудченко, особисті речі господарів будинку.

IMG_0037
Музей міститься в будинку, в якому протягом 1903-1920 років власне жив і працював Панас Рудченко, відомий під літературним псевдонімом Панас Мирний. Сучасний меморіальний комплекс, створений 1974 року полтавськими художниками В. Батуріним, А. Щербаком, Є. Путрею, І. Ковалевським та В. Цимбалистом, складається з меморіального будинку письменника 1860 року, літературно-виставкової частини 1985 року та господарського саду площею 1,5 га, де зберігаються дерева і кущі, посаджені власноруч Панасом Мирним. Якщо Ви давно не були в музеї Панаса Мирного, або ніколи не були в цьому музеї – найкраща можливість його відвідати  - із групою ентузіастів та однодумців.

Початок екскурсії об 11.00. Тривалість – 1 година. Кількість учасників дуже обмежена, можливо буде розподіл на підгрупи. Щоб потрапити разом з однодумцями до музею організатори просять заповнити заявку - http://ingreen.in.ua/tours/topoltava/1114.

IMG_0047
Довідка про проект "Таємнича Полтава" - http://vk.com/x_poltava

21 вересня 2013 року стартував унікальний екскурсійний проект "Таємнича Полтава". Організатор – туристичний клуб InGreen. Проект передбачає проведення тематичних екскурсій містом та спільні походи у музеї. Екскурсії проходять кожного місяця. Проект не є ні комерційним, ні благодійним. Він об’єднує однодумців, щоб спільно дізнаватися щось нове про історію міста.


Наверхнаверх