logo
dollar
euro

Студенти полтавського техуніверситету провели мітинг із вимогою люструвати ректора

17:07 25.11.2014 eye 1777
Студенти полтавського техуніверситету провели мітинг із вимогою люструвати ректора

25 листопада студенти ПолтНТУ імені Ю. Кондратюка провели мітинг з вимогою люструвати ректора цього університету Володимира Онищенка і повернути на роботу молодого викладача Артура Арояна.

Ще за кілька днів до того у соцмережах поширилося повідомлення про збір студентів біля Апеляційного суду Полтавської області. Саме там об 11:00 сьогодні відбувалася апеляція по справі звільнення молодого викладача архітектурного факультету, громадського активіста Артура Арояна.

SAM_6648
Студентів і викладачів було кілька десятків. Архітектори і художники підійшли до мітингу творчо – поряд з плакатами про вимогу люстрації Онищенка були портрети проректора Богдана Коробка і декана архфакультету – Олександра Семка. Студенти показали, що вони не бояться адміністрації. Нагадаємо, що є вірогідність того, що факультет розформують і прилучать до будівельного (через опозиційність до адміністрації викладацького і студентського складу архітекторів). Свого часу так зробили із санітарно-технічним факультетом.

SAM_6661
Від будівлі Апеляційного суду студенти перемістилися до будівлі ПолтНТУ. Мітинг викликав побоювання у адміністрації – бокові входи перекрили, а на центральному стало троє охоронців, які перевіряли у кожного, хто входить на територію університету, їх документи. Студенти-мітингарі обурилися таким станом справ, адже їх фактично не впустили у їх рідну альма-матер. Трохи пізніше студенти, які були у самій центральній будівлі на правах анонімності розповіли, що охорона взагалі відмовилася випускати їх з університету. Тільки наполегливість і перевага у кількості бажаючих вийти на вулицю прорвали охорону будівлі.

SAM_6657
Цікаво також було спостерігати за проректором Володимиром Муравльовим, який вийшов за межі території університету, щоб провести якогось гостя. Він зробив вигляд, що не чує мітингарів, хоча вони зверталися у мегафон до нього по імені.

Це не остання подібна акція, за словами студентів. Архітектори будуть боротися за свій факультет і люстрацію ректора.


Наверхнаверх