logo
dollar
euro

Нардеп Каплін знову буянить в Полтавській міськраді

14:51 15.12.2019 eye 1527
Нардеп Каплін знову буянить в Полтавській міськраді

Сьогодні мало б відбутися засідання сесії Полтавської міськради, на якому, зокрема передбачалось розглянути наслідки останніх відвідин Сергі Капліна з сокирою будівлі на Жовтневій, 36.

Однак, нардеп від політпартії "Блок Петра Порошенка" знову завітав до будівлі, де зосереджена влада Полтави і явно не з мирними цілями.

Журналіст Олескандр Брусеський таке пише у Фейсбук: "Сегодняшняя сессия Полтавского горсовета: депутаты устроили Каплину обструкцию, а он поломал микрофон Мамаю. На сегодняшнюю сессию нардеп от Блока Порошенко Сергей Каплин пришел без топора и, очевидно, готовился к выступлению. Вступить ему не дали. Не дал Полтавский градоначальник Александр Мамай и микрофон. И, наверное, пожалел. Нардеп схватил микрофон со стола перед мэром. Перетягивание микрофона продолжалось недолго: Каплин его просто поломал. После чего его сторонники ему дали еще один микрофон, который у него выхватила депутат Белашова. После того, как Каплин заявил, что выход из зала заблокирован представителями общественности и объявил о начале компании по подготовке роспуска горсовета…".

У групі "Об’єктивний погляд (Полтавщина)" з’явився такий допис її учасника Сергія Івановича: "Сьогодні, 25 листопада, у сесійній залі Полтавської міської ради знову "кіпіш", і знову від народного депутата Сергія КАПЛІНА. Вже майже годину депутати не можуть прийняти рішення і з 71 питання розглянуто лише третє!!!!
Громадськість, що зібрались у залі, осудила дії народного депутата та з криками "Ганьба!!!ГАНЬБА!!" не дала можливості продовжити свій псевдо "глас народу". 
12.00 - почав свою "партію піару" Сергій ЧЕРЕДНІЧЕНКО. Він піднімає паніку та пропонує свою кандидатуру на посаду ЗАСТУПНИКА МІСЬКОГО ГОЛОВИ з питань реанімування аптечної мережі!".

Отже, до суми збитків міськради, нанесених Капліним, можна додати ще й мікрофон. Однак, ще не вечір.


Наверхнаверх