logo
dollar
euro

Полтавцям розповіли про принципи роботи новоствореної "Консультаційно-дорадницької медичної служби"

12:40 24.11.2014 eye 503

Про принципово-новий благодійний проект розповів автор та розробник цього проекту, перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги" Андрій Олєйніков.

Цей проект буде реалізовано двома шляхами, в рамках проведення акції підприємницька турбота та безпосередня допомога населенню. Проект є пілотним, обласного значення в буквальному розумінні цього слова.

Андрій Володимирович вважає, що немає якогось більш заслуженого району, тому в рамках реалізації цього проекту в ньому зможе взяти участь кожна людина, навіть із самого віддаленого селища кожного району Полтавської області, тим самим зекономити багато свого часу, наприклад бабуся, або дідусь, якому важко ходити, до того ж, зараз і холодно або постійно працюючі громадяни, тощо будуть відразу скеровані до вірного шляху.

Кожен учасник проекту, повідомив Андрій Володимирович, відтепер зможе отримувати наступну інформацію від принципово-нового підрозділу "Консультаційно-дорадницької медичної служби", (call-центру):
 
- консультації на тему "Куди звертатись та що робити із будь-якого медичного питання", (порізав палець, хворе серце, зломав ногу, в дитини температура, хворіє мати, погане самопочуття, наступив на цвях, попало щось в око, отримав опік, як зробити процедуру в домашніх умовах, консультації по симптомам та ін..);

- надання телефонних номерів медичних закладів, скільки коштує та чи інша медична послуга, та ін.;

- консультації щодо надмірного вживання різноманітних ліків та їхній вплив на здоров’я;

- консультації щодо найкращих медичних фахівців та медичних закладів;

- консультації, як надати першу медичну допомогу;

- практичні консультації та навчання (індивідуальні та колективні) з питань: як робити уколи, перев’язки, ставити крапельниці, обробляти рани , профілактика хвороби, догляд за хворим та багато іншого;

- дисконтну картку із 10% знижкою на всі послуги провідного приватного медичного центру, що знаходиться в центральній частині міста Полтава;

- консультації з питань де роблять ту чи іншу медичну процедуру та надають медичні послуги.

Цей благодійний проект створений з метою реформування галузі охорони здоров’я, повідомив автор та розробник проекту Андрій Олєйніков. Кожна людина нашої Полтавської області відчує, що про неї дбають, бо саме головне це безцінний кредит довіри населення. Про дату відкриття "Консультаційно-дорадницької медичної служби", (call-центру). Буде повідомлено в засоби масової інформації.


Наверхнаверх