logo
dollar
euro

Завтра у Полтаві вимагатимуть люструвати ректора технічного університету

11:01 24.11.2014 eye 1249
Завтра у Полтаві вимагатимуть люструвати ректора технічного університету

25 листопада об 11:00 колишній викладач ПолтНТУ буде оскаржувати своє звільнення в Апеляційному суді Полтавської області (вул. Жовтнева, 24).

Нагадаємо, полтавського активіста Артура Арояна, який є співорганізатором таких громадських проектів, як Кадетаріум, пішохідних екскурсій по місту, на початку вересня звільнили з посади викладача ПолтНТУ.

Хлопець свого часу був стипендіатом Президента України і об’єктом гордощів свого університету (адже закінчив дисертацію за 2 роки замість відведених 3, про що свого часу писала прес-служба ПолтНТУ).

Тепер же звільнений викладач у судах доводить свою правоту. Перша інстанція, Октябрський районний суд, позовну заяву Арояна не задовольнила. До речі, суддя, яка винесла це рішення, Наталія Тимошенко, відома тим, що під час Євромайдану посадила під домашній арешт теперішнього заступника губернатора Полтавської ОДА Романа Чабановського і голову Полтавської облради Петра Ворону.

Разом з Артуром не здаються і його колеги та колишні студенти. В соцмережах вони закликають приходити до будівлі суду на 11:00. Із собою просять взяти національну символіку, чай в термосі та плакати на тему "Люстрацію Онищенку". Для тих, хто хоче піти на "мітинг-підтримку" разом – попередній збір о 10:30 біля будівлі архітектурного факультету.


Наверхнаверх